Vytváření a editace článků

Práce s články v Beyondu je jednoduchá a zároveň má všechny potřebné funkce k tomu, abyste rychle a jednoduše vytvořili články přesně tak, jak potřebujete.

Pro vytvoření článku přejděte do sekce Články v horním menu. Poté vyberte složku, do které chcete článek umístit a klikněte na ikonu, která se nachází vpravo v řádce příslušné složky.

vytvořit článekNyní můžete vytvořit nový článek. Vyplňte název článku, slug (část URL identifikující článek v podobě uživatelsky srozumitelného textu. Pokud slug nevyplníte, vygeneruje se automaticky z titulku výše. Chcete-li si slug zvolit sami, vyplňte ho. Pozor, ve výsledné URL se objevují i slugy všech složek, které jsou v hierarchii výše.) a poté se můžete zaměřit na obsah článku. Pokud budete chtít psát obsah v HTML kódu, tak v hlavičce textového editoru klikněte na ikonu Zdroj.

Dále už jen vyberte z nabídky Viditelnost, tedy kterým uživatelům chcete článek zobrazovat. Nezapomeňte také nastavit uživatele, kteří budou mít práva na editaci článku.

Zaškrtnutím checkboxů níže můžete nastavit, zda se bude článek na hlavní stránce zobrazovat nebo bude na hlavní stránce označen hvězdičkou. Poté již jen článek uložte tlačítkem Uložit.

Pomohl Vám tento článek?: