Změna nastavení Beyond panelu

Nastavení funkcí v Beyondu je možné v sekci Nastavení -> Pluginy. V této sekci můžete nastavovat různé vlastnosti a funkce, které chcete, aby byly v Beyondu dostupné.

Funkcí “Nastavení navigace u článků” můžete nastavit jak se bude uživatel Beyondu orientovat v nápovědě. Máte dvě možnosti “Strom článků” nebo “Drobečkovou navigaci.

Strom článků

Drobečková navigace

Další nastavení

Vypnout / Zapnout - Stav systému. Pokud máte tuto funkci zapnutou, zobrazuje se vám v menu položka “Stav systémů” a blok v patičce webu, který informuje o stavu systémů. Můžete zde najít historii stavu a plánované odstávky systémů.

Vypnout / Zapnout - Hodnocení a návrhy k článkům. Pokud máte políčko s funkcí zaškrtnuté, je funkce aktivní, návštěvníci mohou hodnotit a posílat návrhy na vylepšení k článkům.

Vypnout / Zapnout - Zobrazení odkazu na přihlášení v patičce.

Vypnout / Zapnout - Ticketing (přeposílání na zvolený e-mail). Jde o funkci, kde se u všech článků v pravém sloupci zobrazuje blok “Nenašli jste co hledáte?” s tlačítkem “Kontaktujte pracovníka podpory”, kde může uživatel kontaktovat přes formulář podporu. Pokud máte tuto funkci zapnutou, musíte také vyplnit pole “E-mail pro ticketing”, který najdete níže.

Pomohl Vám tento článek?: